Поетична топоніміка

Про що пишуть автори «Поетичної топоніміки»

Не так давно у видавництві «ФОП Цюпак» (м. Хмельницький) вийшов із друку літературно-краєзнавчий альманах «Поетична топоніміка» (редактор-упорядник та ініціатор видання Любов СЕРДУНИЧ), до якого залучилися поети та прозаїки з більшості областей України. Серед 77 авторів альманаху, патріотів нашої спільної великої Вітчизни та відданих синів і дочок своїх «малих батьківщин», є і професійні літератори і письменники-аматори. Таке товариство надає вмісту збірника неабиякої пікантності.

«Поетичну топоніміку» презентовано в Києві

Захід відбувся минулої суботи в приміщенні Національної спілки письменників України за участі авторів збірника про українські села і міста Галини Литовченко (підтримати письменницю приїхала її рідна тітка, якій 91 рік), Володимира Москвича, Олексія Могиленка, Лариси Омельченко, Валентини Павленко, Петра Паливоди, Юрія Пероганича, Галини Рибачук-Прач, Миколи Рудакова, Юрія Титаріва, Таїсії Цибульської, Тетяни Череп-Пероганич, Віри Шурман.

Модерувала захід редактор і упорядник збірника Любов Сердунич.

Про важливість книги, подібних до якої ще не виходило в незалежній Україні, говорили присутні на заході головний редактор газети «Культура і життя», краєзнавець, письменник Євген Букет,  відомий громадський діяч, голова Українського клубу Роман Кухарук, поетеса Світлана Макаревська, прозаїк і поет Сергій Цушко, доктор педагогічних наук, професор Ганна Онкович, історик, письменник Анатолій Горовий та інші.

У Києві 6 лютого відбудеться презентація збірника «Поетична топоніміка»

 Запрошуємо авторів, журналістів, краєзнавців, поетів, прозаїків, просвітян на презентацію  

всеукраїнсько-міжнародного збірника
«ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА»!

6 лютого 2016 року

Місце проведення: Національна спілка письменників України (Київ, вул.Банкова, 2), початок о 13:00.

Вхід вільний!

У літературному і краєзнавчому житті України та Київської області – неабияка подія: вийшло з друку літературно-краєзнавче видання «ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА». Це – чи не перша книжка поезії та прози про села і міста України, поєднаних із просвітницьким краєзнавством.

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/957907797589794/ 

Відгук про книгу «Поетична топоніміка»

Україну можна відкривати по-різному: хтось–мандруючи з рюкзаком за плечима, насолоджуючись природою, хтось перетинає українські простори потягами й на автівках, а комусь достатньо обмежитися екраном телевізора. Я побувала в різних куточках країни, практично, за один день завдяки альманаху «Поетична топоніміка». Дякуючи Любові Сердунич, як редактору-укладачу, та авторам збірника художніх поетично-прозових творів про населені пункти України, читач має можливість дослідити як маловідомі стежки різних регіонів країни, так і пройтися вулицями та проспектами її великих міст.У цій книзі моя країна виглядає, мов сонячне коло, оскільки задіяні автори зі сходу й заходу України, з півночі та півдня, тобто, дочитуючи останні сторінки цього видання, складається абсолютно цілісна картина, як на мене, естетичного сприйняття нашої країни.

Ця книга має Душу

Поетична мандрівка містами і селами

Впродовж усього життя в серці кожної людини живе любов до рідної домівки, до отчої землі, на якій вона народилася і зростала: хутірця, села, селища чи міста… Ця любов живить людську душу, додає їй сили у хвилини важких випробувань, бо духовне коріння, яким людина від народження поєднується зі своєю вітчизною, зі своєю землею, є найміцнішим, найжиттєдайнішим. Ця любов, немов невидима пуповина, назавжди пов’язує нас з рідними місцями. А творчих людей вона ще й надихає, даруючи неповторні миті духовного окрилення, сумних і радісних одкровень та прозрінь. 

Любов Сердунич у передачі «Криниця. Культура мовлення»

Я З КВІТАМИ вдома 3 МАЛА _cr ПЕРЕДАЧА «КРИНИЦЯ. КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ», автор – Раїса Токар, Хмельницька ОДТРК «Поділля-Центр», 6 і 13 грудня 2015  рік.

- Чи мовчать музи, коли говорять гармати? Що турбує творчих людей у складний для країни час? Чи не припинилося літературне життя краю у складних умовах сьогодення? Про це – у нинішній нашій розмові, до якої я запросила відому на Поділлі поетесу, просвітницю, краєзнавицю, авторку багатьох збірок Любов Сердунич зі Старої Синяви. Вітаю, Любове Андріївно! Почнемо з Вашої творчости. Здається, що Ви щороку видаєте нову збірку. А цього року?

«Поетична топономіка» вийшла з друку!

У літературному і краєзнавчому житті України – неабияка подія: вийшло з друку літературно-краєзнавче видання «ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА». Це – чи не перша книжка поезії та прози про села і міста України, поєднаних із просвітницьким краєзнавством.

ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА. Поезія та проза про міста і села України. (Літературно-краєзнавче видання. Альманах). – Редактор-упорядник – Любов Сердунич. –Хмельницький:ФОП Цюпак, 2015. – 228 с.: іл..

У збірнику словесники (поети і прозаїки, літератори і майстри слова) звернулися до історичної географії. Втім, не лише: у збірнику – і література, і географія, й історія, й ономастика, і фольклор…

Об'єднати вміст